BBC United Ninove

18/08/2017 17:00 - 20/08/2017 17:00
Basketstage
19/08/2017 18:00-20:00
Heren 2 (3e prov)-BBC Hotshots Melle
19/08/2017 20:00-22:00
Heren 1 (2e prov)-Zele
20/08/2017 17:00-19:00
Heren 2 (3e prov)-BBC Houtem
21/08/2017 18:00-19:30
eerste weektraining:U14 A

                                                                                                                                                                                                           06/08/2017

 Planning wedstrijdballen seizoen 2017 – 2018

 

Datum

Uur

Match

Matchbal geschonken door

9-9-2017

20:00-22:00

Heren 1 (2e prov)-Crelan Okapi

Tania Dejonge (Burgemeester)

7-10-2017

20:00-22:00

Heren 1 (2e prov)-BC Lede

Marc Torrekens (Schepen sport)

21-10-2017

20:00-22:00

Heren 2 (3e prov)-Jeugd Gentson

Twins Schoonheidssalon Zonnebloemstraat 25 9500 Geraardsbergen

19-11-2017

17:00-19:00

Heren 1 (2e prov)-BBC Falco Gent

Carcenter Ninove Garage Brusselsesteenweg 229

26-11-2017

17:00-19:00

Heren 1 (2e prov)-BBC Hamme

E&T Real Estate BVBA Immo - verzekeringen Brusselsesteenweg, 560

9402 Meerbeke

9-12-2017

20:00-22:00

Heren 1 (2e prov)-BBC Eksaarde

Beeckman Optics Opticien Burchtdam 23 9400 Ninove

16-12-2017

20:00-22:00

Heren 1 (2e prov)-BBC Black Boys Erpe Mere

APOTHEEK FARMAVIT Brusselsesteenweg   247   9402 Meerbeke

14-1-2018

17:00-19:00

Heren 1 (2e prov)-Bavi gent

De Koker Bakkerij Lebeke 238  

27-1-2018

20:00-22:00

Heren 1 (2e prov)-Sparta Laarne

Limbourg Geert & Peter Bouwonderneming Rapidelaan 43   9500 Geraardsbergen

10-2-2018

20:00-22:00

Heren 1 (2e prov)-Panters Baasrode

Gillis NV Verzekeringskantoor Aalstersesteenweg 195   9400 Ninove  

3-3-2018

20:00-22:00

Heren 1 (2e prov)-BBC Houtem

Goessens Advocatenkantoor Centrumlaan 175     9400 Ninove

17-3-2018

20:00-22:00

Heren 1 (2e prov)-BBC Latem De Pinte

Dewachter Walter Opritten/terassen Hellestraat 96    9400 Appelterre

7-4-2018

20:00-22:00

Heren 1 (2e prov)-BBC Zulte

Hameryckx Geert  Dakwerker Ten Bos 18 A    9320 Erembodegem

 

Vakantieregeling (tijdens alle schoolverloven)

maandag

* 18u-19u30 pupillen jongens (terrein A) met Pieter

* 19u30-21u landelijke juniores (terrein A) met Peter

* 19u30-21u miniemen met Johan

dinsdag

* 18u-19u30 benjamins A en B (terrein A) met Geert en Joeri

* 18u-19u30 pupillen meisjes (terrein B) met Veerle

* 18u-19u30 microben A en B (terrein C) met David en Wout

* 19u30-21u B ploeg (hele zaal) met Dominique

* 19u30-21u A ploeg (Sporthal Brakel) met Patrick

Woensdag

* Geen shooting tijdens de schoolverloven

* 16u30-17u30 microben A en B (terrein A en B) met Wout en David

* 21u- 22u30 Masters

Donderdag

 * 18u-19u30 benjamins A en B (terrein A) met Geert en Joeri

* 18u-19u30 pupillen meisjes (terrein B) met Veerle

* 18u-19u30 pupillen jongens en miniemen (terrein C) met Pieter en Johan

* 19u30-21u A ploeg (terrein A) met Patrick

* 19u30-21u B ploeg (terrein C) met Dominique

 Trainingsuren 2017-2018 ( klikken om te openen )

Dit zijn de gewone trainingsuren buiten de schoolvakanties. De regeling tijdens de vakantie wordt eerder weergegeven op de homepagina en dit tijdens de lopende schoolvakanties.

BBC United Ninove   |    Brusselsesteenweg 560   |   9402 Meerbeke

© 2017, website powered by Twizzit.com